Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérképzésre milyen gyógyszer...

Vérképzésre milyen gyógyszer van? Akár legális, akkor illegális? Vörösvérsejt és vörösvértest-képzésre?

Figyelt kérdés

B12, folsav, vas sikertelenek 2 év alatt is, az anaemia csak fokozódik.


akkor ezeken kívül milyen kifejezetten vérképző gyógyszerek léteznek? sportoló srácok ajánlották nekem az EPO-t, de nem igazán tudom mi az, viszont én ott tartok h nekem teljesen mindegy h legális vagy sem, csak valamitől jöjjön már helyre a vérem.

(a magam orvosa vagyok, sajna csak magamra vagyok utalva, úgyhogy konkrét gyógyszerneveket mondjatok lécci, ne orvoshoz menést, az már épp elégszer csődöt mondott, és most nem is lehetséges)

köszi



2016. febr. 8. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a vérképzés rendben, MCV, HCV norm.
2016. febr. 8. 18:31
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:
Gyógyszert nem tudok, de természetes vérképző a cékla és fekete ribizli.
2016. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos az ilyen "finomságokon" már túl vagyok, ide komolyabb dolog kéne.
2016. febr. 10. 14:18
 4/7 A kérdező kommentje:

nincs ötlete senkinek?

pedig el vagyok keseredve, mert ugan a többi érték normális, de a HGB, HCT szépen, folyamatosan csökken. mi lesz így? elfogy?

hematológus pedig csak löki a B12, folav és vas kombinációt, na de kiderült már, hogy ez nem használ, évek óta próbálkozunk vele és semmi, sőt, romlik inkább.


az EPO-ról mi a vélemény? esetleg sportoló srácok, akik alkalmazták már, milyen tapasztalataitok vannak?

2016. febr. 14. 10:35
 5/7 sulamit ***** válasza:

egy alapos kivizsgalas egy hematologusnal nem artana, a verszegennyseg mogott huzodhat valami mas betegseg.. de ne ahhoz menj amelyiknel mar voltal.. annyi dokit probalj ki amig nem talalsz egy olyat amelyik azt mondja meg kellene keresni az okat.

Ha sulyos az anemia esetleg meg vert is kaphatsz

2016. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sulamit ***** válasza:
2 ev hosszu ido egy anemianak, mas szerek mint ami a doki irt nincsenek, de mindenkeppen a vegere kell jarni amig nem keso, fennalhat egy verzes pl a szervezetben (bel, gyomor), istenments limfoma, vagy egyeb ilyen fajta betegsegek.. szoval futas dokit keresni
2016. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem megy a dolog ... már többnél si voltam, de nyilván te is tudod h sok pénz nélkül egyik se nagyon izgatja magát h bármit tegyen.

most sportoló fiúk ajánlottak nekem EPO-t ezért akarnám ezt kipróbálni, hátha jobban leszek, hát nem maradt már más megoldás.

2016. ápr. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!