Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus fogyás? Infó lent 16/L

Krónikus fogyás? Infó lent 16/L

Figyelt kérdés
2 hete még 90 kg voltam mostmeg lefogytam 80 kg ra....mitől lehet ez?..kevesebbet eszek nem is kívánom a kaját de cigizek,és szedek egy olasz (LAva Vitae) por kapszulát... furán is érzem magam ez mitől lehet?
2016. febr. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lepődnék meg, ha attól a kapszulától lennél rosszul, ki tudja, hogy mi van benne.

Meg aztán 2 hét alatt baromi sok a 10 kg fogyás, egyáltalán nem egészséges, arról nem is beszélve, hogy elég könnyen taccsra vághatja a szervezetedet, még akkor is, ha egyébként túlsúlyod van.

Jó lenne, ha inkább nem szednél mindenféle terméket össze, hanem inkább egészségesebben táplálkoznál és mozognál. Akkor is le fogsz fogyni, csak normál ütemben, ami nem árt a szervezetednek és nem leszel rosszul.

2016. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy hamu ( olyan mintha por lenne) az van a kapszulába ....

nem hinném hogy más is lenne benne....tudom h nem egézséges.... meg hát lehet h a cigitől is nem?

:)

2016. febr. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!