Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kerüljem el a betegséget?

Hogyan kerüljem el a betegséget?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan betegek körülöttem, viszont én most nem lehetek az, mert fellépésre készülök... mivel gimnazista vagyok nagyon sokan leköhögnek meg ilyenek és én itthon iszom gyömbéres zöld teát, de mit lehetne még csinálni, hogy ne legyek beteg? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 31. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
reteges oltozkodes, ha kimesz. hajad megszaritasa alaposan, es 1-2 ora varakozas, mielott hajmosas utan indulnal valahova, otthon is rendes oltozkodes, nem rovidgatya, akkor se,ha meleg van. zokni mindig. szedhetsz esetleg c vitamint is.
2016. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! viszont a hajmosást nem tudom betartani mert nekem mindig reggel kell hajat mosnom és ha 2 órát várnék 3kor kéne kelnem, de azért köszönöm a választ! :)
2016. jan. 31. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!