Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj jobb oldalt a hasam?

Plasztik@ä kérdése:

Miért fáj jobb oldalt a hasam?

Figyelt kérdés
már kb 1 hete fáj a hasam lent és középen, ma voltam orvosnál azt mondta nem biztos hogy vakbélgyulladás, és most este átjött a jobb oldat lentre a fájdalom ha ott ahal fáj megnyomom akkor a bal oldalt egy kicsit fáj mitöl van ez?

2015. dec. 30. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom. A "vakbélgyulladás" az esetek többségében nem az, hanem csak a hasi nyirokcsomók "izgalma", ami valamilyen vírusfertőzés velejárója és pár napon belül magától megszűnik. Nem javasolta az orvos, hogy szedjél széntablettát és Bolus adstringens tablettát ? Ugyanis, ha valami enyhe bélhurutról van szó, akkor ezeket megszüntetve a hasi fájdalom is eltűnik.
2015. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igyak sok vizet espumizan gyöngyöt irt meg normaflort ennyit
2015. dec. 30. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem küldött vérvételre és hasi ultrahangra? Mi az, hogy nem valószínű? Ha nem múlik a fájdalom, akkor menj el az ügyeletes orvoshoz.
2015. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogyha nem mulik akkor hétfőn vissza hozzá
2015. dec. 31. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:
sok görnyedt fekvéstöl is lehet mert már kb 3 éve mióta megvan a laptopom azóta a fejem a falon támaszkodik a testem meg az ágyon van. ettől nem lehet?
2015. dec. 31. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!