Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Par ideje faj a gyomor szajamn...

Emanuella borics kérdése:

Par ideje faj a gyomor szajamnal fajdalom at sugarzik a hatamba, es nagyon nehezen birok fel bufogni. De altalaban masnapra mar elmulik a fajdalom, meg nem voltam orvosnal, ne tudom mire velni, mert faj, mi lehet?

Figyelt kérdés
De altalaban masnapra mar elmulik a fajdalom, meg nem voltam orvosnal, ne tudom mire velni, mert faj, mi lehet? Szokot lenni savam is . Pl egyik nap ettem hazi kolbaszt, meg szalonat de nem sokat telleg, es egesz nap fajt!
2015. dec. 2. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor előjött a reflux, akkor fájt a gyomorszájnál, de ha hátba sugárzik, akkor epés reflux is lehet. Menj el a háziorvoshoz, elküld kivizsgálásokra.
2015. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reflux. Menj el gasztroenterológushoz.
2015. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most is fel vagyok puffadva ,gyomorszajamnal faj ,olyan tompa erzes,,de masnapra elszokot mulni..voltam megcsinaltatni a verkepet,,teljesen normalis...koszonom valaszt>)
2015. dec. 2. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
torkom se faj ,igaz szokot lenni savam de nem jon fel a torkomig..szekletem is teljesen normal
2015. dec. 2. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vérképed normális, még lehet a gyomroddal gond, hasi ultrahang, gasztroenterológiai vizsgálat nem ártana, ha nem múlik.
2015. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma reggelre elmult teljesen ,de jovo heten elkell mennem a dokihoz..tegnap is ugy kezdodott hgy reggelire ettem kis hazi kolbaszt de telleg nem volt sok meg jogurtot,,es ra egy 15-20 percre elkezdett a gyomorszajam fajni kicsit atsugarzot a fajdalom a hatamba..meg nagyon nehezen buffogtem fel..ugy ereztem mintha a gyomrom tele lenne ...remelem h nem fog mondani a doki semmi komoly dolgot...es tavaly ota kisse meghiztam a hasamra ..erdekes h csaok oda ,evekig rengeteg coca-colat ittam csak a gazos uditoket ittam ,,,vizet nagyon keveset...
2015. dec. 3. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!