Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ketszer fordult elo velem es ugyanazokal a tunetekkel. Terheseg alatt es szules utan kb 1-2honapal. Hirtelen csak ugy nagyon eros rosszuletett ereztem elkezdett gyorsan verni a szivem es ereztem hogy elfogok ajulni kezdett minden sotetedni de vegul nem ajultam el leverg a vizis teljesen. A masodik rosszabb volt mint az elso akkor meg utanna is sokig rosszul voltam azt hitem meghalok ott helyben. Jobban lettem kicsit elsietunk az ugyeletre ott vernyomas es pulzus merest csinaltak mast nem. Nem mondtak semmi kulonoset az mondtak menjek nogyogyaszhoz mert nemreg szultem. Elmentem megvizsgaltak nem talaltak semmit. Mi lehetett ez???
2015. nov. 25. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Vércukorszintedet megnézték? Velem is volt már ilyen, ugyan nem terhesség alatt, de minden esetben a vércukrom esett le. Kicsit leültem/feküdtem, és valami csokit, cukorkát, esetleg édes kekszet etettek velem, és tényleg elmúlt:)
2015. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!