Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl van ez? Menzesz vagy...

Mitöl van ez? Menzesz vagy beágyazodás?

Figyelt kérdés
Menstruáció elött vayok 1 hétel. Ma reggel mikor felkeltem elmentem wc-re es picit véreztem de csak a papiron látszot. Rózsaszines szinü volt. Raktam fel egyböl tampont de mikor pár orával késöbb cserélni szeretem volna ép hogy egy picit volt véres.. Máskor ha megjön egyböl görcsölök egész nap minden bajom van most visszont semmi... És nem tudom hogy ez most menzesz vagy beágyazódás... igy még soha nem jött meg meg reggel ota már erössebnek és többnek kellene lenni..
2015. nov. 20. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàt ha védekezés nélkül megvolt az aktus akkor lehet beágyazódás , amúgy nem.
2015. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem védekezünk a párommal és szeretnénk is babát de eddig még nem jödt össze :/
2015. nov. 20. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás, az is lehet, hogy nem az. Biztosat csak egy hét múlva fogsz tudni, ha csinálsz egy tesztet, mert most a leírásodból úgy tűnik, hogy nem jött meg, ha mégis, akkor is csinálnék egy tesztet menstruáció után. De azért az ritka hogy valaki menstruáljon terhesen.
2015. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jött meg máskor ha reggel megjön egyböl görcsöl a hasam és ilyenkora már olyan erösen meg van most meg ép hogy egy nagyon kevés és még has görcsöm sincs semmi
2015. nov. 20. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedj, hogy beágyazódás.
2015. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem merem magam beleélni :)
2015. nov. 20. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se tenném a helyedben. Ne foglalkozz vele, akkor legalább nem koppansz, ha mégsem vagy terhes. persze tudom, hogy könnyű tanácsot adni, mert úgyis beleéli magát az aki az adott szituban van.
2015. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy még most se változot a mennyisége nagyon kevés de mostmár ilyen barnás meg világos piros :)
2015. nov. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!