Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Híg széklet? Egyszerű következ...

Híg széklet? Egyszerű következmény, vagy aggódnom kéne valami miatt?

Figyelt kérdés

Nemrég szabadultam a kórházból, ahol két napot töltöttem kiszáradás miatt. Napokig tartó rosszullétem volt, ezért nem tudtam se enni, se inni = kórházba kellett mennem. Ott aztán kaptam infúziót, de a rosszullét miatt sokáig még nem tudtam enni.

Tehát, összességében 2-3 napig nem ettem. Utána már igen. Tegnap jöhettem haza, rendesen ettem, rendesen ittam. A vízbevitelem 1.6 liter volt, ami nem éri el az ajánlottat, mégis több, mint amennyit egy nap beviszek. Este híg székletem volt, fájdalommal, ami elmúlt, miután "kiürültem". Ma ugyan ez a történet. (Tegnap ugyan kevesebb volt, de többször szaladtam el pisilni)

Ez lehet annak a következménye, hogy eddig semmit sem ettem, és alig ittam, most meg próbálok rendesen enni? Vagy netán az átlagostól eltérő mennyiségű, bevitt víz? Kéne aggódnom valami miatt?

(A kórházban két alkalommal végeztek ultrahangot, ahol -bár főként a méhemet vizsgálták, gyomromat talán nem is- nem találtak semmit. Az orvosok számtalanszor tapogatták meg a gyomrom, készült röntgen felvétel, volt vérvételem, de semmit sem találtak sehol.)



2015. nov. 8. 22:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!