Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcra nagyon meg vagyok...

Arcra nagyon meg vagyok hízva, miközben a többi testrészemen vékony vagyok. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatom van, egy kicsivel még kevesebb is a tömegem az ideálisnál, emellett az arcomra sajnos nagyon meg vagyok hízva. Már évek óta, és eléggé zavar, hogy ennyire puffadt. Eddig próbáltam azt hinni, hogy egyszerűen csak ilyen vagyok, de ez hihetetlen, nem normális. Semmilyen normálistól eltérő életvitelt nem folytatok, rendesen étkezem, nem dohányzom és alkoholista sem vagyok, és semmit nem szedek. Én meg vagyok győződve arról, hogy itt valamilyen probléma van. Valamelyik belső szervem talán nem működik megfelelően. De egyáltalán mi lehet a gond és hol lehetne elkezdeni ennek érdekében tenni bármit is?


Képet nem küldök. Képzeljetek el egy átlagos 70 kilós embert egy olyan fejjel, amilyen 100-110 kg-os embereknek van.


21/F



2015. okt. 20. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, csak én 60 kilós vagyok és legalább akkora az arcom, mint egy 100-110 kilós embernek. Rettenetesen zavar. :/ Aki lát képeken simán hiheti, hogy annyi kg vagyok. :S

L/23

2015. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor keressünk valami jó megoldást erre. Talán annyi kivetni valóm van, hogy én keveset mozgok. Ezért lehet, hogy valamilyen zsírégetés helyre hozna. De az még mindig érthetetlen számomra, hogy ha rakódik is le zsír, az miért ilyen aránytalanul, miért olyan sok az arcomra és kevés máshova.
2015. okt. 20. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy alacsony barátnőm, sovány is és szegénynek akkora tokája van mindig azon röhögünk, mást nem nagyon tud csinálni :D az anyukájának is így van szóval nála genetika lehet. Nem hiszem hogy van ilyen betegség, fogadd el és tegyél fel egészalakos képeket :D mindenkinek van valami bibije ez tök oké :)
2015. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem véletlenül látjuk hibának, mert az azt jelentheti, hogy valami nem oké, valami nem egészséges.
2015. okt. 20. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem oké. Nagyon csúnya a hájas fej. :/
2015. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hibának lâtod, de senki sem tökéletes... Van akinek rövidek a kezei, van akinek túl nagy a lába stb.. ezek nem betegségek, a tied sem az, nincs rá gyógyszer vagy gyógymód
2015. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!