Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyedül betegen, utolsó pillanat?

Egyedül betegen, utolsó pillanat?

Figyelt kérdés

Vidéki, egyetemista lány vagyok a Nagyvárosban, a 14. kerületben élek. Néhány napra erős torokfájás lett rajtam úrrá; azt hittem elmúlik, de nem.

A helyzet egyre kritikusabb, a lázam is felszökött, teljesen egyedül vagyok- a mozgás is nehezemre esik és eljött az ideje, hogy orvos lásson, mert már nyelni sem megy, legyengültem. Várjak reggelig és utazzak az egy órányira lévő ügyeletre- vagy hívjak segítséget?

A bal nyirokcsomóm erősen kitüremkedik, nyeléskor üvölteni tudnék a fájdalomtól.



2015. okt. 10. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívj segítséget! Az ügyeletet is felhívhatod, házhoz mennek lázas beteghez.
2015. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél be aszpirint, ülj be egy kád forró vízbe, igyál teát (lehetőleg mézzel), és aludj.

Nem tudom, milyen "utolsó pillanatról" beszélsz. Pocsék ilyen betegnek lenni, de semmi extra bajod nincsen, ez valószínűleg egy "sima" megfázás vagy vírus, ami pár napon belül elmúlik. Ha hétfőn is rosszul vagy még, akkor menj orvoshoz.


Amúgy meg nem a "Nagyvárosban" élsz, hanem gondolom FŐvárost akartál írni... Nem mindegy.

2015. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!