Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a comb felső...

Mitől lehet ez a comb felső belső részén és mit csináljak vele, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés

Ne írjátok,hogy mennyek el bőrorvoshoz mert az itteni hasonló kérdésekből eggyértelmű,hogy sokaknak nem vált be a bőrorvos mert nem értenek hozzá. Felírnak mindenféle sza*t ami nem is hat.

Itt van kép és vakuztam a fotózás közben:

[link]

Második:

[link]

Harmadik:

[link]


Hogy viszket e?:

Nem viszket de ha elkezdem kaparni akkor már nehéz leállni vele mert késztetést érzek,hogy távább vakarjam egésszen addig amíg égő érzést nem érzek.


Mikor jelentkezett ez a betegség?:

Fogalmam sincs de több mint 2 hónapja az már biztos.


Terjed?:

Szerintem nem terjed de nem vennék rá mérget.

Van amikor visszább húzódik van amikor felerősödik a a pirosság.


Van bármi ötletem arrra nézve,hogy mi okozhatja?:

Igen van szerintem a boxerom miatt van. Most fogom kipróbálni,hogy nem veszek fel boxert jó sokáig és ha ez miatt volt ,akkor valamiféle allergia lehet.


Miből gondolom,hogy a boxer miatt van?:

Abból,hogy amikor rajtam van és felmelegszik az a rész vagy ha elkezdek izzadni,akkor viszket nagyon és égő érzést is érzek.


Milyen a tapintása az érintett területnek?:

Picit babos felületű és durva és száraz ez miatt kicsit hámlik is ha ez miatt hámlik.


2015. szept. 12. 00:22
 1/1 Locco válasza:
Szerintem egy lichen típusú betegség.Orvoshoz menj és eseteleg szövettani vizsgálatot kell készíteni.
2015. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!