Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van véres váladék a...

Mitől van véres váladék a köldökömben? Kép alapján mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üdv

Kb. 3-4 hónapja véres váladék van a köldökömben, van ,hogy hetekig semmi, majd megint, kamillás hintőporral szoktam behinteni, ekkor 1-2 hétig elmúlik, aztán megint, fura szaga is van néha, van hogy nem véres a váladék, csak színtelen folyadék van benne. Olvastam ,hogy valami gombás fertőzéstől lehet. Volt valakinek ilyen gondja? Kép róla: [link] Csak komoly válaszokat kérek! Köszönöm



2015. aug. 9. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
27/F egyébként
2015. aug. 9. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kéne ilyen pirosnak lennie, úgyhogy valami baja biztos van. Én is bőrbetegségre tippelnék és a háziorvosnál vagy bőrgyógyászaton próbálkoznék, valószínű felírnak valami krémet és meggyógyul.
2015. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem ilyesztgetni akarlak de ez nagyon csunya szerintem sebészetre küldesd be magad létszi és többé nem lessz ilyen gond.
2015. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vagy bőrgyógyász.
2015. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, beutaló nem kell, lehet, hogy köldökgyulladás.
2015. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Annak a köldöknek az a baja, hogy szét van alázva.
2015. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Uhh! Köldök fétis!
2015. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az agyad van szétalázva. Hozzá se lett nyúlva, de amúgy meg már megoldódott , de azért köszi a semmit.
2015. szept. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!