Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesemedence-gyulladásra...

Vesemedence-gyulladásra milyen antibiotikumot ír fel az orvos, illetve valami házi gyógymód van erre?

Figyelt kérdés
péntek van, az orvos már nem dolgozik..

2015. júl. 31. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

urológia sürgősségi-ügyelet.


ha van baktérium, akkor érzékenység alapján választ.



béta-laktám vagy kinolon az elsődlegesen választandó



kezelés elkezdése a lehető leghamarabb javallott a maradandó károsodások lehetőségének fennállása miatt.

2015. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá házi gyógymód. A te helyedben sürgősen elmennék az ügyeletre, mert ha még két-három napot vársz, súlyosan károsodhat akár a veséd.
2015. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért mondasz olyat, hogy nincs házi gyógymód?? Biztosan mindent ismersz ugye? Elárulom, hogy van, méghozzá egy olyan élelmiszer, ami 281-szer erősebb gyulladáscsökkentő, mint az ibuprofen. Nem én találtam ki, hanem egy független laboratórium mérése alapján mondhatom.
2015. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ibuprofen mióta antibiotikum? :D
2015. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csodaszereken kívül csak a kórházi ápolás van. Én 2 hetet húztam le vele a tatai kórházban. de csodaszerrel hamarább megy.
2015. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És el is árulod ennek a csodaszernek a nevét, hármas? Meg a tudományos publikációt, amit a laboratórium kiadott róla?
2015. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!