Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kannabidiollal (CBD) kapcsolat...

Kannabidiollal (CBD) kapcsolatban érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Ha valaki már rendelt ilyet, hogyan tette, honnan, milyen módon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyik ismerősöm anyukája rákos, neki kellene valami ilyesmi gyógymód. Én ezt az oldalt néztem ki, nem tudom mennyire lenne megbízható:

[link]


valaki rendelt már innen? A válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 31. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is a betegnek meg kell ismernie a betegsége körülményeit, okait, hogy szervezetében ezek ellen tudjon befolyással lenni. Hiába mindenféle csodaszer, ha a beteg a saját testében nem képes immunitás előidézni.
2015. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez így teljesen oké, csak semmi köze nem volt a kérdéshez.
2015. júl. 31. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: Nem rendeltem még ilyent, és a fent említett okok miatt nem is fogok
2015. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kannabidiol olajat nem érdemes az USA-ból rendelni, mert (gyártják Csehországban is, de Németországból is rendelhető) és ha közelebbről rendeled, akkor egyrészt olcsóbb a postaköltség miatt, másrészt hamarabb megkapod, mert közelebbről hozzák. Én Csehországból származó, 5%-os olajat használok, Sclerosis Multiplex-szerű tünetekre. A tapasztalatom: jobban alszom, csökkent az izommerevség és a fáradtság, a hátam, vállam, és a karjaimban. Ebből következőleg javult a munkabírásom is. (Nem mintha lenne állásom, csak több mindent tudok/bírok itthon csinálni.) A vizelettartási problémák szinte teljesen elmúltak. Továbbá javult a hangulatom, a szexuális teljesítményem is, és elmúltak a hangulatingadozásaim. 1 dolog van, amit mellékhatásnak tulajdonítok, az pedig az álmosság. Kicsit kellemetlen, (a kávéivás sem befolyásolja, nikotinra csökken) de nem mindig jelentkezik, és elalváshoz este kifejezetten jól jön. Nem tudom, h. mitől függ, h. mikor jelentkezik, mikor nem. Hogyan rendeltem? Kell nyelvtudás, pl. angol, regisztrálsz 1 weboldalon, kosárba rakod, fizetsz (előre vagy utólag), postán megkapod. Ennyi. (Mint bármilyen más termék esetén.) Több helyről is lehet rendelni, de nem akarok reklámozni semmit, (mert nekem ezért nem fizet senki, hogy valamit reklámozok) ezért nem írom le, pontosan honnan rendeltem...
2016. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a korrekt választ!
2016. okt. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!