Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gondom? Púp a...

Mi lehet a gondom? Púp a fejen, nem utottem meg, idonkent fejbe hasito fájdalom.

Figyelt kérdés

Már 2 napja fáj a fejem, de oly módon, hogy időközönként a fejtetom jobb oldalan belehasit a fajdalom egy masodoercig, aztan egy ideig csend, majd negyen ora mulva megint, de van hogy egymas utan 3x 4x belehasit.. de nem marad abba..

ma pedig kitapogattam véletlenul egy púpot jobb oldalon a tarkómnál és nem tudom mire vélni hisz nem utottem be sehol, nem nyomtam meg, fogalmam sincs mitol lehet..

es most anya mondta hogy egy 3. Helyen a fejtetomtol picit lejebb van egy piros folt.. es nemtudom hogy ennek a 3nak lehet e koze egymashoz, fogalmam sincs mi lehet a baj, orvoshoz gyakorlat miatt nem megyek mert nem lehet hianyozni..

kezdetben a fejfajas miatt napszurasra gyanakodtam.. de már nemtudom



2015. júl. 21. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!