Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális testsúly? 15 éves...

Ez normális testsúly? 15 éves fiú vagyok,54 kiló, és 172 centi!?

Figyelt kérdés
Betegség allhat mögötte? Állitólag vérvételre kéne mennem ezt kivizsgáltatni, de nem merek.. Egyébként van itt velem egy korú fiú aki annyi mint én vagy soványabb nálam? Ha van írhat privátban, nektek mit mondanak?

2015. júl. 8. 02:10
 1/3 anonim válasza:
Szerintem normális.
2015. júl. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Szerintem ezek teljesen jó számok, amiket leírtál. Melyik jellemződdel nem vagy kibékülve?
2015. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze meg lehet nézetni orvossal, hogy megnyugodj, de fölöslegesen izgatod rajta magad. Szerintem.

Én is vékony vagyok, de igazából nem zavar. Nem voltak problémáim vele. Vérkép és minden egyéb teljesen rendben van. (más miatt nézettem)

Sajnos én kb 4. évvel idősebb vagyok és magasabb is nálad és valamennyivel több kg. De arányaiban nem sok eltérés van.

Én őszintén megmondva még örülök is neki, nem vagyok egy elhízott zsírdisznó, ehetek bármit. És egyébként tudok hízni, de lényegében nem is akarok

2015. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!