Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma este csak úgy váratlanul...

Ma este csak úgy váratlanul elindult az orrom vére. Nem fújtam ki előtte meg semmi ilyesmi. Leültem az ágyra, és éreztem, hogy valami kifolyik az orromból és vércsepp hullott a ruhámra. Van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
De szerencsére nem vérzett sokat. Lehet valami betegség előjele? Nagyon félek. Kérlek ne tartsatok túl paranoiásnak.

2015. jún. 22. 21:20
 1/3 anonim válasza:

magas vérnyomás?


ne parázz, de ha máskor is előfordul, akkor háziorvos.

én régebben voltam orrvérzős.

2015. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért a leukémiát nagy eséllyel kizárhatod. :D

Ha van vérnyomásmérőtök, méregesd. Főleg, ha megint megindulna, mert magas vérnyomásnál jellemző.

De ha mondjuk allergiás vagy és aránylag sokat fújod az orrod, amiatt is lehet. Ha náthás voltál, ugyanaz.

Esetleg valami vegyszerrel, irritáló anyaggal volt dolgod.

Vagy csak úgy, minden összefüggés nélkül. Amíg nem rendszeres, nem kell aggódni. Ha gyakori esetté válna, akkor is lehet csak egy meggyengült érfal miatt van, pillanatok alatt kezelhető az is. :)

2015. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam! Nagyon szépen köszönöm sokat segítettetek! :)
2015. jún. 24. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!