Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halálosan, betegesen félek a...

Halálosan, betegesen félek a pókoktól és fiú vagyok. Próbáltam nézegetni képen de azt se birom. Ha meglátok egyet fél óráig sírik és szenvedek. Valamilyen gyógyszer, kezelés van erre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 23:44
 1/3 anonim válasza:
Én is félek a pókoktol (bár én lány vagyok, de ehez szerintem semmi köze sincs hogy milyen nemüek vagyunk) ne eröltesd ha nem birod, de ha minden képen enyhiteni akarod ezt a félelmet én csak azt tudom ajánlani hogy kicsiben kezd, hogy (nagyon) kicsi pókót (azok nem olyan ijesztö [alegkisebb pók akora mint 1 pont]) (mesziröl) nézd igy aztán fokozatosabban szokj hozzá, én még aval nyugtattam magamat hogy (bármilyen ronda és ijesztö) ő bennük is (sajnos) ugyan olyan lélek van mint bennünk (és talán ök is élni akkarnak XD) remélem segitettem valamenyire :)
2015. jún. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, de mostanában betévedtek ide a kaszáspókok és a szongáriai cselőpókók, megszoktam őket
2015. jún. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a méret nem annyira számít, én kicsitől, nagytól rettenetesen félek. A szobámba nekem nincsenek, minden nap megnézem hogy van-e de csak ritkán fordul elő.
2015. jún. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!