Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat eszméletlenül a...

Mitől fájhat eszméletlenül a bőröm?

Figyelt kérdés

2 napja az egész testemen mindenhol fáj a bőröm, akkor is, ha nem érek hozzá semmihez, de pl ha a ruha hozzáér, a sírás határán vagyok, aludni sem nagyon tudom,mert ha lefekszem, a súlyom az ágyhoz nyom...

Háziorvos szerint leégtem, viszont tűző napon egyáltalán nem voltam, na meg, hogy égen le egy ember lábfeje tornacipőben? elváltozás nem látszik a bőrömön sehol.

mitől lehet ez? 15/l


2015. jún. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezt mondd el az orvosnak. Mármint hogy nem leégtél, hanem valami egészen más. Menj vissza!
2015. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
*tudok
2015. jún. 16. 22:36
 3/3 anonim válasza:

Ha lehet, ne ugyanahhoz a dokihoz menj. Ha leégtél volna, pirosabb lennél mint a cseresznye... Azt írtad hogy nem látszik elváltozás.

Ajánlom a bőrgyógyászt.


Tipp: Talán valami maró/irritatív trutyival mosakodtál (vagy szennyezett vízben úsztál). Kiskoromban egyszer citromolajat tettek a fürdővizembe. Csípett mint állat és be is pirultam. Kiderült hogy allergiás vagyok rá XD

2015. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!