Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múlik, nagyon fáj a...

Nem múlik, nagyon fáj a fejem! Mit tegyek? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Sziasztok, reggel óta nagyon fáj a fejem, a szemem, és nem bírom a fényt. És nagyon fáj a fejem. Ha nem mozdulok kevésbbé, viszont erősen, és ha csak a kezemet felemelem jobb oldalt belenyilal a fejembe a fájdalom és nem tudom kinyitni a szemem ilyenkor.

2 darab aspyrint (vagy hogy írják, a lényeg hogy aszpirint) bevettem de nem használ. Még dél sincs, de 1,5 liter csapviet megittam, hátha azért fáj a fejem, de nem!

Mitől van ez? Most nincs időm elmenni orvoshoz... legközelebb csak holnap tudok.

Addig mit csináljak hogy legalább enyhüljön a fájdalom?


2015. jún. 16. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint a családban két embernek meg migrénje volt, az egyik a báttyám, ha e számít
2015. jún. 16. 11:03
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Tegnap nem vitted túlzásba a napozást? El kéne menni orvoshoz. Addig pedig venni kellene recept nélkül kapható fájdalom csillapítót. Nekem a Saridon, az Algoflex Forte és az Advil Ultra Forte vált be leginkább. De ha nem múlik el a fejfájás, menj el a háziorvosodhoz!
2015. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem napoztam, napon se voltam. Elküldök valakit hozzon mert én fel nem tudok kelni... Utánna ha nem múlik akkor elmegyek orvoshoz
2015. jún. 16. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a gyógyszertáros hogy ad valamilyen balzsamot, és kenjem a halántékomra. Nem tudom mi a neve mert mire visszaért az akit elküldtem elfelejtette. Felkentem a halántékomra és kezd múlni
2015. jún. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!