Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgős! Mitől ferdült el...

Sürgős! Mitől ferdült el ennyire a nyelvcsapom?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy a nyelvcsapom teljesen el van ferdülve. Normálisfényképet nem tudtam készíteni róla, de lerajzoltam.


Ez egy normális nyelvcsap, ilyen volt régebben:


[link]


És most ilyen:


[link]


Még nem kértünk időpontot az orvostól, de nyomó érzést is érzek hátul nagyjából a nyelvcsapom környékén, meg még hátrébb, és sokszor kell nyelnem, sokszor erősen fáj a torkom, égetve, de nem is egészen a torkom, hanem ott a nyelvcsapom körül.


Tudom, menjek el minél előbb orvoshoz. El is fogok menni, de azért örülnék ,ha valaki tudna bármilyen tanácsot is adni, esetleg akinek már volt hasonló baja, vagy bármilyen infó jól jön, ami egy kicsit is ezzel kapcsolatos.


2015. jún. 14. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt okozhatja gyulladás (az lázzal, vagy legalább hőemelkedéssel is jár általában), tályog, esetleg forró, fűszeres étel vagy refluxbetegség által kiváltott irritáció.
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!