Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köldök melletti (szemből...

Köldök melletti (szemből nézve jobb oldal) fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött,nem erős fájdalom csak tompa és fekve szinte elmúlik.A fájdalom már akkor is erősödik ha csak a bőrömhöz érek.

2015. jún. 13. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyenem, kiderült, hogy szőrbenövés volt a köldökömben.... ????... Gondolta volna a fene, hogy ott belül. Azt hittem sérvem van vagy ilyesmi. Kicsit szivárgott belőle valamilyen folyadék. Kezelték, aztán gyorsan elmúlt.
2015. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért menj el dokihoz, csak azért írtam az enyémet, mert azt hittem komolyabb,de szerencsére nem. Semmi nyoma nem volt,csak mikor elkezdett folyni kicsit belőle az a lötyi, akkor ijedtem meg. Fekve egyébként nekem sem fájt, de ez nem jelenti,hogy neked is ez a bajod. Okozhatja valamilyen bél dolog is, inkább menj orvoshoz vele.
2015. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát remélem nekem is csak ilyen"apróság" :)

én is sérvre gyanakszom de nem emeltem nagyot ...de a bél dolog is lehetséges.Ha nem enyhül vagy rosszabb lesz mindenképpen elmegyek

2015. jún. 13. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, ha nem múlik. Egyébként szokott nekem is "csak úgy" fájdogálni, de 1-2 nap és elmúlik.
2015. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!