Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már voltam ct-n, érdemes...

Már voltam ct-n, érdemes elmenni mri-re is? Az jobb?

Figyelt kérdés
folyamatosan fáj a fejem jobb oldalt és zúg a fülem, a ct semmit sem mutatott pedig kontrasztos volt.
2015. jún. 9. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a dokid úgy gondolja, akkor menj el. más típusú képet lát az agyadról MRIvel, mint CTvel. (adott esetben lehet az MRI sokkal informatívabb, viszont drágább vizsgálat, és hosszabb ideig tart elkészíteni, mint a CTt, ráadásul kevesebb MRI gép van, mint CT, ezért lehet, hogy a doki először reménykedett abban, hogy a CT is kimutat valamit)
2015. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is voltam mindkettőn, bár az egyikre az orvos vonakodva engedett el, rengeteget kellett rá várnom meg gondolom drága, de hát istenem ezért fizetem a TB-t...


kérdezd meg a neurológusodat, hogy mehetnél -e oda is.

egyébként több mindentől lehet ilyen tüneted, keress egy lelkiismeretes orvost, aki mindent kivizsgál!!!

engem legalább 10 helyre küldött tovább, végül a fül -orr gégészeteten találták meg az okát..de az is lehet, hogy a szemészeten fogják..passz, de mindenképpen menj el több helyre, inkább derüljön ki, hogyha van bajod

2015. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!