Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnam megallapitani,...

Hogyan tudnam megallapitani, hogy gynecomastiam van e?

Figyelt kérdés

Jo par eve mar eszrevettem, hogy a mellem valahogy furcsan all, de egeszen addig egyszeruen nem tulajdonitottam neki kulonosebb figyelmet meg nem kezdtem el komolyabban edzeni.

Rakerestem a neten es nagyon ugy fest a dolog, hogy gynecomastiam van. A mellbimbom szinte nem is latszik, a bimboudvar (ha jol tudom igy hivjak) viszont eleg nagy es log is egy kicsit, egyszoval eleg ronda. Ami viszont erdekes,ha edzek, futok, focizok vagy akarmilyen komolyabb fizikai aktivitast vegzek akkor normalisra visszall es kb 30-35 percig ugy is marad es nem is kemeny mint pl ha fazom, egyszoval normalis olyankor. Olvastam olyat is, hogy valami kis dudor erzekelheto a mellbimbo mogott, de en nem tudom megallitani, hogy most van e ott valami. Volt valakinek mar hasonlo panasza? a valaszokat elore is koszonom!



2015. jún. 8. 11:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!