Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok, és furcsa módon, amikor biosz óránk van, és a szexuális dolgokról van szó, akkor legyengülök, elkezdek szédülni, meg ájuldozni... Mi lehet a bajom??? Nehogy azt higyjétek hogy most ismertem meg a szaporodás dolgait, hiszen gyakorlatban működik, de az elméleti rész hallgatásától már elájulok... Sokszor ha megkérdezik jól vagyok-e azt mondom hogy igen, mivel az osztályomban mindenki szeret kibeszélni engem...

2015. jún. 2. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Vérérzékenység.
2015. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vérzékeny! A szüleim pedig nem rokonok egymással. A vérzékenység egyébként nem az, amikor ha kapsz egy bibit, akkor akár el is vérezhet az illető?? másnéven bele is halhat, ha nem szorítja el gyorsan?
2015. jún. 2. 20:25
 3/8 anonim válasza:
TAnulj meg olvasni. VérÉrzékenység. kihagytál egy betűt.
2015. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vérérzékenység az az, amikor rosszul vagy a vértől, vérnyomásod leesik, rosszabb esetben már a belső szervek láttán is, akár élőben, akár képről. Ilyenkor vízszintesbe kell feküdni, akárhol is vagy.
2015. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja télleg :D köszi a segítséget :D
2015. jún. 26. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
te meg tanulj meg számolni, mivel kettőt hagytam ki :p
2015. jún. 26. 16:17
 7/8 anonim válasza:
Oké fizeted a külön matekomat én meg a magyarodat. Megbeszéltük?
2015. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fel vagyok háborodva! Te fizeted mindkettőt.
2015. jún. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!