Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy aranyér,...

Lehetséges, hogy aranyér, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kis kinövés a végbélnyílásomnál, de nem tudom, hogy mi az. Emlékszem, hogy már két éve biztos megvan. Eleinte fájt, vérzett viszketett, de utána elmúlt, és el is feledkeztem róla, teljesen megszoktam. De mostmár úgy érzem, tenni kéne valamit, elvégre attól még, hogy nem fáj, nem akarom, hogy ott legyen. Mit gondoltok?

2015. máj. 30. 23:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy 14 éves vagyok, és lány.
2015. máj. 30. 23:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb az aranyér. Nem igazán lehet csinálni vele semmit, lehet kenegetni, ülőfürdőt venni, de elmúlni nem fog, csak legfeljebb kicsit visszahúzódik egy időre. Ha nincs vele gond, akkor ne törődj vele sokat, amikor fáj, akkor meg kezelgesd. Sokan élnek együtt ilyesmivel. És persze az étkezés nagyon fontos.
2015. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy volt/van egy végbélrepedésed és a hozzá kapcsolódó papillát látod/érzed.
2015. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!