Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az anyajegy elváltozás...

Ez az anyajegy elváltozás valami nagyobb gondot jelezhet?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem, időnként kisebesedik. Először tavaly nyáron, csúnyán leégtem és "leszáradt" a teteje. Van, hogy anélkül kisebesedik, hogy egyáltalán huzamosabb ideig napfény érné. Középen sötét barna, körülötte világos. És aprócska sötét pöttyök vannak benne. És nemrég vettem észre, hogy (az alkaromon van az anyajegy, a könyökömtől kb 5 centire) mintha a könyököm felé egy halovány lila csík húzódna az anyajegyből. Más is látta, akinek mutattam. Figyelgessem még, vagy dokihoz kéne mennem? 2 hónapja voltam anyajegy vizsgálaton, bár azaz igazság, hogy nem érzem, hogy rendesen kivizsgált volna.Megsem nézte mindent.

2015. máj. 30. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és a doki nem talált semmi elváltozást.
2015. máj. 30. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
És ezt a konkrétat látta a jelenlegi állapotában? Menj el újra orvoshoz, lehetőleg máshoz.
2015. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Sürgősen keress fel bőrgyógyászt! Jó lenne egy másikhoz menni, mint amelyik előzőleg megvizsgált. Persze lehet, hogy ez csak magánrendelésen lehetséges, az meg nem olcsó mulatság. De az egészségedről van szó!
2015. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemhinném, hogy látta, de ha látta is, nem foglalkozott vele. A kezeimnél annyit kellett csinálnom, hogy előrenyújtom mindkettőt, hogy gyorsan rákukkantson. Az a lila csík, amit említettem már jobban látszik. Az anyajegyem meg ha közelebbről megnézni az ember, olyan mintha egy mini-csillag lenne. Nem tudom, ez normális-e, de a héten mindkenképpen megpróbálok eljutni egy dokihoz.
2015. máj. 31. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak magánrendelésre tudsz egy héten belül menni, a TB-s orvosnál minimum 3 hét, de több hónap is lehet.
2015. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!