Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel könnyíthetném meg?

Mivel könnyíthetném meg?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy annyira kemény és nagy a székleten, hogy(bocsánat a kifejezésért) nem fér ki a lyukon, és emiatt már 3 napja nem bírok elmenni wc-re és a lyuk is nagyon fáj már. Ezen segíthet a hashajtó vagy valami széklet lágyító, vagy ezt már nem tudja megoldani?
2015. máj. 27. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy folyamatos ingerem van, de amint oda ér hogy kijönne, megáll és még fájdalmasabb, ezért inkább már vissza tartom.
2015. máj. 27. 20:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Hashajtásnak rostos nyers gyümik , sok citromlé , esetedben kóla javasolt . Kiszáradást jelez ez a tünet , alig iszol és többet eszel a kelleténél .
2015. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Langyos szappanos vizes beöntés, paraffinolaj befecskendezés. Egyébként meg sok növényi rostot tartalmazó étrend sok folyadékkal.
2015. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem Dulcolaxot, nekem az segített. Nem is volt olyan drága, kevesebb mint 1500 Ft volt. Annyit megért! Szükség eseté tényleg beválik ;-) Több folyadékot kéne innod és többet mozognod.
2015. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ananászt egyél az meghajt.
2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben már csak a glicerines végbélkúp segít. Patikában kapsz.
2015. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!