Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a CADASIL-ról?

Mi a véleményetek a CADASIL-ról?

Figyelt kérdés
nekem ilyenem van azert erdekel és köszönöm.
2015. máj. 6. 20:22
1 2
 11/18 anonim válasza:

Köszönöm a válaszod jővő hónapban megyek kontrol koponya mri re. Egyebkent ha meg kérdezhetem neked hol helyezkednek el ezek a kis lacunalis s

Infarktusok az agy melyik terulen?

2020. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 S@ny@ válasza:
Jobb és boldalon van több méretben is gócok intenzíven sajnos, nem szaporodik ez is elég bőven mert mindennap egy küzdelem.Unokatestvérem 4 hete halt meg a betegség miatt és elvileg a nőknél jobban ki jönnek a tünetek.Én még mindig azt mondom, hogy te nem ebben szenvedsz mert ez örökletes családi halmozódással jár, hogy érzed magad? vagy, hogy szoktad érezni magad.A kislányom miatt nagyon ideges vagyok a betegség miatt, de csak is miatta csinálom ezt az egészet mert már régen belefáradtam.Neked van családod? Férjnél vagy stb
2020. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nagyon sajnalom :( kegyetlen betegség lehet ez. Nem valami jol evek ota szédülök gyenge vagyok de rafogjak a belső fülre,hogy attol szedelgek. Van ketto kis gyermekem ferjnel vagyok ,eleg nehez igy. Esetleg facebookod van? Mekkorak a gocaid ha meg kérdezhetem?neked mikk tuneteid?
2020. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 S@ny@ válasza:

Van facebookom Kiss Sándor néven találsz meg és Szegedi vagyok szemüveges vagyok fekete hajam van.

Téged, hogy talállak meg a facén?

12mm,8.8mm,9.8mm a gócok méretei

tüneteim:mindig fáj a fejem,látás zavar,gyengeség,brutális migrén olyankor kórház és sajnos vagy stroke osztály vagy neurológia.

2020. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Itt nem szeretnem kiírni a nevem. Testnevelő tanár vagy ?

Ra kerestem faceen nemtudom te vagy e

2020. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 S@ny@ válasza:

Szia!

Nem vagyok tanár.

[link]

Bordó vans póló van rajtam a feleségemmel vagyok lefényképezve.

2020. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 S@ny@ válasza:
Email címre tudnék küldeni képet és az alapján felismersz.
2020. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Megvagy :) bejeloltelek
2020. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!