Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanóma, valaki segítség?...

Melanóma, valaki segítség? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

A hasamon van 1 ilyen szemölcsszerű vmi kis duzzanat ilyen sötét színű. Régebben is ott volt már viszont most szerintem elkezdett talán nagyobb lenni , már vagy 4-5 éve ott van de nem is igazán fordítottam rá figyelmet viszont mostanra már eléggé aggaszt a dolog. Nem fáj meg semmi mintha ott se lenne igazából nem is nagy. Viszont utána olvasgattam ma és nagyon megijedtem. Egyből fel is hívtam 1 magánorvost és jövőhétre adtak időpontot. Nagyon rettegek , szinte nem is tudok semmit sem csinálni mert egyfolytába ez jár az eszemben :( Valakinek volt már hasonló? Reménykedhetek még benne hogy semmi vészes csak "jóindulatú"? 2 éve nyáron volt ilyen szűrés ahol nézegettek , nem emlékszem már hogy külön ezt nézték e itt a hasamon , és azt mondták hogy nincs mitől tartanom remek a bőröm , kreol , nagyon letudok barnulni akár nyáron mint 1 cigány de tényleg. Nem is szoktam égni csak az arcom ha nem figyelek. Régebben nyáron sokat napoztam , szoliba is jártam ( nem sokszor kb hónapra lebontva max 2x). A családba nem volt még senkinek sem hasonló.Teljesen magam alatt vagyok :( Nagyon bízom benne hogy semmiség az egész , de vknek távíltottak már el? Utána mennyiben változott az élete? Én szeretnék még önfeledten strandolni :( Nem tudom mit tegyek , félek. Még majdnem 1 hét a vizsgálatig.

Ha vki nek volt hasonló az kérem írjon. Nagyon köszönöm.

21/F


2015. ápr. 22. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló kreol bőrű vagyok, nekem is eddig csak egy anyajeggyel volt gondom. A bőrgyógyász egyből mondta, h atípusos, jobb lenne tőle megszabadulni. Pár nappal később kiszedte (alkaromon volt), kb 10 perc volt az egész, semmit sem éreztem. Igaza volt, nem rosszindulatú volt. Nekik ez napi rutindolog, tényleg hamar megvan. Én is be voltam tojva, főleg a szövettan megérkezése előtt. Jobb túlesni rajta.
2015. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mellkasomon volt és novemberben még azt mondták, hogy semmi baja, következő év márciusában levetettem és a műtőben azt mondta a sebész, hogy semmi gond.. A szövettan rosszindulatúval jött vissza..Utána hónaljból 3 ill. 4 nyirokcsomót vettek ki és középen egy olyan szép vágást csináltak, mintha szamuráj karddal vágtak volna ketté..(azt mondták, hogy a szöveteket nézik meg és azért) sZÓVAL NEM SZABAD VÁRNI VELE.
2015. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt ismeretségi körben 22 évesnek melanómája. Többször műtötték, egy hajszálon függöt az élete. Ajánlom, hogy minél elöbb vetesd le!
2015. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!