Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyvérzés gyanúja merült fel...

Agyvérzés gyanúja merült fel vagy csak a vércukorszintem alacsony?

Figyelt kérdés
Tegnap sport tevèkenysèg után elkezdett erősen fájni a bal agyfèltekem, zsibbadt az ajkam majd a kezem, beszèdproblèmáim voltam majd 1-2 perc emlèkezetkiesès, kordinációs zavar ès fáradtság. A korházban ekg vèrvètel vèrnyomás mèrès után hazaengedtek mondván egy kèt eredmèny eltèr de semmi bajom. Szerintetek mi lehetett?

2015. ápr. 13. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha agyvérzés lett volna, akkor nem engednek haza, azt mondták semmi bajod, akkor nyugi, de a háziorvoshoz menj el a vérvételi eredményeddel,.
2015. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ha agyvérzés lett volna, akkor nem engednek haza, azt mondták semmi bajod, akkor nyugi"


Ja persze, mintha lehetne a magyar egeszsegugyben bizni.

2015. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiperventillacio, tetania esetleg, azt a kimerultseg okozza. Ne aggodj. Pihenj.
2015. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ja persze, mintha lehetne a magyar egeszsegugyben bizni."


Te itt most konkrétan embereket rágalmazol.

2015. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 13. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rossz az egészségügy (ezt aláírom, az orvosok és nővérek túl vannak hajszolva, ijesztően gyakoriak a műhibák), de egy agyvérzést azért szép lenne, ha nem szúrnának ki.

Gondolom nem vagy idős sem, mégis mitől lenne agyvérzésed ha nem estél fejre?

Hiperventilláció lesz az valóban, ne hajtsd annyira túl magad sportolás közben. Lehet érezni az előjeleit, tessék szépen leállni és pihenni kicsit olyankor, én is sokszor leszek rosszullét-közeli állapotban edzés közben, de amint kezdek szédülni, leülök 5 percre és folytatom, ahol abbahagytam.

2015. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Méregesd a vérnyomásod, és menj el szív ultrahang vizsgálatra, valamint terheléses vizsgálatra!
2015. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Te itt most konkrétan embereket rágalmazol."


A fenet. A sajat meg a rokonsag tapasztalatairol beszelek.

2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!