Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha eltűnik a...

Mi történik ha eltűnik a körmeimről a "fehér félhold"?

Figyelt kérdés

Kiskoromban mindegyik körmömöm volt aztán valamikor szépen lassan eltűntek.Azt hittem ennek az az oka hogy nőttem, viszont most olvastam érdekességből egy cikket a köröm betegségeiről és azt irta hogy ha e félhold az idegrendszeri probléma.Mikor jobban utánanéztem valahol azt írták hogy májbetegség de volt egy oldal ami bővebben kifejtette hogy a azívvel áll kapcsolatban és szívbetegséget vagy magas vérnyomást jelent.Azt írta hogy ha a többi ujjon nincs és a hüvelykujjról is eltűnik akkor nagy gond van.Viszont nekem mindkét hüvelykujjamon ott van a kb 3-4 milis félhold azzal semmi baj nincs.Sokszor van hogy az iskolai vizsgálatokon kicsit magas a vérnyomásom de tavaly volt egy nagyobb mérés a háziorvosommal és rengeteg dolgot megvizsgáltak cukorbetegségtől mindenféle vitaminhiányig rengeteg mintát is vettek és azt mondták egészséges vagyok csak vitaminhiányos.Pár éve a volt sulimban szívzörejt állapítottak meg aztán elküldten a szívgondozóba ott is alaposan megvizsgáltak és azt kaptam hogy teljesen egészséges a szivem.(aztán kiderült hogy a védőnő aki azt mondta hogy szívzörejem van rengeteg embert diagnoztizált még félre).Szóval nem tudom hogy ezzel érdemes-e orvoshoz fordulnom vagy csak amiatt van mert sokat idegeskedek a suli miatt vagy ccsaka vitaminhiány az oka.Kérlek segítsetek eléggé megijedtem!

15/l



2015. ápr. 2. 08:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. jún. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!