Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan reagáljak ha az értelmi...

Hogyan reagáljak ha az értelmi sérült testvérem 5 percenként nyit rám a szobámba és kérdezgeti hogy viselkedni kell e?

Figyelt kérdés

Ha válaszolok neki hogy igen. Akkor még kb egymás után gyorsan kérdezi meg még 5 ször és utána ugyanúgy időközönként, és közben nevet mert idegesít. És rá szól az én lányomra azért mert játszik a babáival és közben hantázik, és nem bírja elviselni a lányom hangját, de annyi esze nincsen hogy bemenjen a saját szobájába ha idegesíti akkor ne is hallja, na meg persze én is mondtam már neki hogy menjen be a szobájába, és azért sem fogad szót.

Volt hogy egy időben hogy utánoztam az bejött és abbahagyta ideiglenesen, vagy ha ellenkezőjét mondom válasznak ami helyes.

De örökké nem tehetem ezt, vagy igen?

Szüksége van neki is a komunikációra, de ha szóba eledek vele akkor nincs megállás és csak föl bosszant.



2015. márc. 27. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
add be valami otthonba, biztosan van erre valami...
2015. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet, anyu nem engedi ő a szeme fénye, és nekem nincs beleszólásom.

Költözés lenne a legmegfelelőbb de sajnos arra még várni kell mire összeszedjük magunkat anyagilag annyira hogy külön tudjunk szakadni.

2015. márc. 27. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha tesztek egy zárat az ajtóra? Ha nem tudja kinyitni, akkor lehet, hogy felhagy majd vele. Vagy ha a kilincset is csattogtatná, akkor cseréljétek le gombosra. Mást nem tudok kitalálni.
2015. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van zár az ajtón, a kilincs is gond de legnagyobb gond az hogy együtt kell vele élni.

Remélem minél hamarabb megoldódik minden és sikerül külön költözni.

2015. márc. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!