Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az arcom alatt mindkét oldalán...

Az arcom alatt mindkét oldalán, az állkapocs és füleim között kitapintható göbök, mik ezek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Már hét hónapja, nem tudom minek nevezzem ezeket...ciszták vagy nyirokcsomók lehetnek? de nyomásra fájdalmatlan,most bevagyok parázva, már voltam a híres háziorvosnál,aki olyan hülye,hogy nem tudta kitapogatni öket,de én bab-lencse formájúnak érzem öket,és az emberek nem tudják ezt kitapogatni ,csak ÉN !! most bevagyok dilizve,azt gondolom,hogy rákos daganat,de ilyen korán??? 20 évet töltöttem,van egy 9 hónapos kisfiam,hogyan tovább? vérvételt vesznek tölem,de abból nem mutatható ki a rák... fül-orr gégészeten meg fogják tudni állapítani,hogy rák ez? és ultrahangot is a fül orr gégészeten csinálnak ? Nagyon bevagyok parázva,és mostanában pánik beteg vok,depressziós is és a faradtságtól sosem vagyok kipihenve,azt sem tudom hol kezdjem az elejét fogni a dolgoknak!! Van férjem és családom,de ök nem tudnak útba irányítani,kint élünk németben,elég jól beszélem a mindennapi nyelvet,de orvosnál nem nagyon tudom kifejezni magam ,ami teljesen normális.. Szerintetek rákos vagyok??? :( Köszönöm a válaszokat

2015. márc. 23. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott mindenkinek vannak apró mirigyek, ne nyomkodd, mert begyullad, ha az orvos nem érzett semmi különöset, akkor hidd el, hogy semmi bajod. A vérvétel majd kimutatja ha van valami gond.
2015. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fül alatti és áll alatti, nyaki nyirokcsomók gondolom. Válts orvost, ha ennyire hülye, hogy ezeket nem tudja, hol vannak. Mit tudhat másról. Fül orr gégére elmehetsz, de szemészeti oka is lehet pl a fül alattinak. Vagy simán egyéb. Egy egyszerű megfázás is lehet, vagy a sok stressz miatt a rengeteg toxin + egyéb bacik.
2015. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!