Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van másnakis ilyen problémája?

Van másnakis ilyen problémája?

Figyelt kérdés
lenne egy olyan problémám hogy mindig faj a hasam (wc-re kell mennem) .........ugy kezdődött az egész hogy 3.-ban egyszer hasmenésem volt iskolába és elmentem wc-re nagyon rosszul voltam meg fostam is bocsi a szókimondásért ezvan. Haza mentem és az a nap után minden egyes reggel elöször csak ha iskolába mennem kellett akkor rámjött a hasmenés (nemis hasmenés ha nem inkább szilárd) elmehettem 3-4 suli elött még ott is kellett pesze vissza tartottam hazáig mindig ugye slöszőr csak ha suliba kellett menni akkor kellett wc-zni OTTHON NORMÁLIS A BÉLMŰKÖDÉSEM telt az idő és már ha bár hová kell menni mindig rámjön a szarás már nagyon dühít szenvedek tőle reggel 4szer megyek wc-re és még az iskolába is kell de vissza tartom.Mit tudnék kezdeni ezzel?? van másnakis ilyen problémája? ha bárkinek van vmi csoda doki az irjon mert nagyon elegem van és meg akarom szüntetni ezt a problémámat. segítsetek!

2015. márc. 10. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor van, ha ideges vagyok :D
2015. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek pszichés okai vannak. Fordulj orvoshoz, pszichológushoz.
2015. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rástresszeltél a wc-zésre, azért van. (+az idegesség ugye, amit az előző válaszoló is írt) Én a p*siléssel voltam így, kijöttem a mosdóból, és máris úgy éreztem megint kell.
2015. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, akkor lehet mindig az vagyok?:D mert ha elterelem a gondolataimat akkor nem kell
2015. márc. 10. 22:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyedül saját magam mit tehetek hogy meggyogyuljak?
2015. márc. 10. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportolj, mozogj, válassz hobbit, próbáld magad nyugtatni, könnyedébben venni a dolgokat. Szénsavas italokat mellőzd.
2015. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés nem rég kezdtem gördeszkázni,de szénsavas italokat mindennap iszok
2015. márc. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!