Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülmosás után nagyon zúg a...

Fülmosás után nagyon zúg a fülem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma elmentem orvoshoz, mert már egy ideje zúgott a bal fülem. Talált benne egy fülzsírkövet, amit eléggé megpiszkál, utána kimosta a fülem. Nem jött ki. Újra megpróbálta valami ezközzel kipiszkálni, itt éles fájdalmat éreztem, de megint nem sikerült neki kiszedi. Amikor másodszor is kimosta a fülem kijött a kő, kb 1 és fél centi között volt. Azt mondta, hogy most jobban kéne hallanom, akkor még azt mondtam, hogy még nem tudom. Azóta a fülem teljes csendben már nem zúg, de bármilyen hangra elkezd erősen, éles hangon zúgni. Minnél erősebb a hang, annál jobban zúg, már a legkisebb alapzajra is, ha beszélek egy másik emberrel, egyszerűen elviselhetetlen ül belezúg, most egy kicsit érzékeny is meg fáj. Nagyon megköszönném, ha valaki elmondaná a véleményét, hogy ez most mitől van, hogy elmúlik-e, csak megsértette volna az orvos, stb...

2015. márc. 6. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit kicsit olyan, mintha be is lenne dugulva. A helyesírásért meg elnézést, telefonról vagyok.
2015. márc. 6. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű gyulladásba van, van erre szer gyógyszertárba, de háziorvossal kell beszélni, meg is nézi úgyis.
2015. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez három napon belül nem múlik el (vagy rosszabbodik), menj ismét fülészetre.
2015. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, most a fülednek új, hogy tiszta. Ezért zavarják a keményebb hangok. Tegyél bele vattát, hogy szokja a hangokat. Ha már jobb, akkor tépj le egy darabot a vattából, aztán a végén már nem is kell...
2015. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már javul valamennyire.
2015. márc. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!