Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tűnt el teljesen az aranyér?

Nem tűnt el teljesen az aranyér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete volt külső aranyér műtétem, egy babszem nagyságú csomót vágtak ki, most viszont úgy érzem mégis maradt ott valami. Megnéztem, és tényleg látok még egy csomót, igaz nem akkora, mint ami volt, de valami ott maradt. Ez természetes? Vissza fog húzódni, vagy ez már így marad?

2015. márc. 2. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondta az orvosom és olvastam sok helyen is, hogy esetenként ott maradhat egy kisebb, és még húzódhat vissza, de teljesen elmúlni nem fog. Viszont a kiújulás nagyon is előfordulhat. Gondolhatod mennyire örülök neki én is.


Nekem is volt tegnapelőtt ilyen műtétem. Én pl. azon agyalok most, hogy mikortól ülhetek le a seggemre. Te hogyan gyógyultál, ültél utána? Ha igen, mennyit és mikortól merted megtenni? Én még mindig nem merek leülni a seggemre, félek, hogy bajom lesz.

2015. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is úgy néz ki örökölt hajlamom van rá, úgyhogy biztos nem szabadulok meg tőle egy életre. Azóta eltelt pár nap, remélem jobban vagy. Én Apranax nélkül nem is bírtam volna ki, ha jól emlékszem 5-6 napig folyamatosan szedtem, így nem éreztem annyira, de amikor leülni kényszerültem, akkor mindig előrébb csúsztam, vagy az oldalamra dőltem. Emelést, fizikailag nehéz munkát ha teheted, kerüld egy darabig, illetve fokozatosan terheld csak magad!
2015. márc. 31. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, remélem már te is jobban vagy! :) Sok sikert a megelőzésében!
2015. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!