Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt olyan tunete, hogy...

Kinek volt olyan tunete, hogy szekletnel folyik a ver a vegbelbol? Csak akkor maskor nem. Tukrozesre mar van idopont. De addig is, akinek volt ilyen es volt orvosnal, mik voltak a betegsegek? Nagyon aggodom, hogy mi lehet ez.

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
aranyér.
2015. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak végbélrepedésed van, vagy ezt nem mondta az orvos? Kemény széklettől mindig újra bereped és ez vérezhet.
2015. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy a vegbelnel pici csomocskak vannak, de hogy ott nem veres. Ezert kuldott tovabb tukrozesre. Azert kerdeztem,hatha volt mar ilyen valakinek, es tobbet tudna mondani addig is...
2015. febr. 10. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet az ok,nem csak aranyer..Ha pl vannak a vegbelben ilyen "szemolcsszeru" dolgok,akkor HPV virus is lehet,aminek vannak kissebb es nagyobb kockazatu lehetosegei is...Az minden szekleturitesnel erzekeny,es verezhet...Nekem most a nogyogyaszom egy hasi ultrahang soran allapitott meg gyulladas a vegbelben,es arra egy proktologustol antibiotikumot kaptam...Ettol is verzett...Ugyhogy tobb osszetevoje is lehet,de valoszinuleg nem annyira komoly,mint amilyen ilyeszto...
2015. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo. Neked milyen tuneteid voltak? Rendesen verzett is? Vagy a szeklet volt veres?
2015. febr. 10. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A szekletem nem volt veres,de utana verzett..Ahogy kitoroltem mar lattam a papiron az elenpiros vert...
2015. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szinten az van, hogy a szeklet nem veres, legalabbis nem latni, hanem csak a wcben a viz,...
2015. febr. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!