Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves korbam kialakulhat...

Leonidas2000 kérdése:

14 éves korbam kialakulhat hererák?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éveket dolgoztam gyerekonkológián. A legfiatalabb hererákos éppen egy éves múlt mikor beteg lett. A rák nem kor kérdése. Ha bármi panaszod van, menj el orvoshoz.
2015. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a betegseg sajnos nincs korhoz kotve. Ha ugy erzed baj van akkor szolj a szuleidnek, menj orvoshoz. Ne talalgas, mert ha bebeszelsz valamit magadnak rosszabb lesz!
2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, de ha nem hererák, lehet más is.

ha fel van duzzadva lehet sérv is.

spuri az orvoshoz.

2015. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mért alakulhat ki ? és mik a tünetei ? 1- napja fájt a vesémnél , meg néha nagyon ritkán érzek egy kis fájdalmat a herémben , meg mind két herém felső csúcsán van egy kis bub féleség. ez mi lehet ? talán a mellékhere? vagy azt nem lehet kitapintani ?
2015. febr. 4. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami hasonló. Értágulatot mondott az orvos. kezelést nem igényelt, de neked ez ne legyen mérvadó. Orvoshoz!
2015. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Páromnak a vesekő sugárzott a heréjébe.

Mindenképpen tanácsos megmutatni orvosnak.

2015. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg azt olvastam valahol , hogy a sok manszturbálás segít a kialakulás ellen , vagyis jót tesz a heréknek . Ez igaz ?
2015. febr. 5. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok, vagy kevesebb. Valami van benne.Csak egyenletesen.
2015. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!