Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért köhöghetek egyfolytában?

Miért köhöghetek egyfolytában?

Figyelt kérdés

Nem dohányzok, és nem is vagyok megfázva. Pár hete rendszeresen köhögök, most meg már fél perc se telik el. Aludni se tudok napok óta emiatt. Nem fáj semmim, még csak nem is piros a torkom. Egyszerűen csak az a köhögő inger jön, amit nem lehet visszafojtani se és ez fél percenként. Nagyon zavaró, mintha egy tollal piszkálnák a torkom.

Eszek és iszok is mézet, teázok, köhögés csillapító, házipálesz, semmi nem segít. Még izlandi zuzmót is próbáltam. Legszívesebben ledugnék a torkomon egy súroló kefét és kitisztítanám a légcsövem, mert tényleg olyan mintha vlmi piszkálná és ingerelné bentről.

A legrosszabb, hogy alváshiányom van miatta.

Tud vlki hasonló esetről és mivel lehetne kezelni?



2015. febr. 3. 02:49
 1/2 anonim válasza:
Állandó köhögési ingernek nagyon sok oka lehet. Allergia, asthma is lehet. Egyébként antihisztaminok kaphatóak vény nélkül, esetleg meg lehet próbálni, de csak esti órákban, mert álmosít. Mindenesetre a legjobb ha orvos megvizsgálja a dolgot, mert komolyabb oka is lehet. Nem érdemes kockáztatni, hiszen a nyugalom megfizethetetlen. Remélem segíthettem.
2015. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvos semmit nem látott. Megelőzés céljábol írt fel antibiotikumot.
2015. febr. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!