Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történt a gyomrommal?

Bekken'Bauer kérdése:

Mi történt a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb 2éve ittam utoljára. akkor kb 4-5sört megittunk néha ismerőssel,egy hónapban egyszer,és akkor ittunk hozzá pl vodka-pálinka meg ilyeneket. nemis voltam tőle annyira rosszul másnap.


Viszont 2évig semmi.. most meg kitaláltam hogy veszek 2doboz sört estére,és 1.doboznál valami iszonyú undor,ilyen hasfájás, gyomorrándulás,és óriási hányingerem van. :/

Kérdésem az hogy mitől lehet ez most hirtelen 1sörtől???



2015. febr. 1. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én a sörtől alapból rosszul vagyok és undorodok tőle. Ugyanakkor egy-két pohár igazán jó, édes bort szívesen megiszogatok.

Nem lehet, hogy csak változott az ízlésed és megutáltad a sört?

2015. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
leszoktattad a szervezetedről így nem tudta már hirtelen feldolgozni ezért lettél rosszul de ez nem csak sörnél van pl ott a dohányzás ha 1-2 hétig nem gyujtasz rá rosszul leszel vagy ha 1-2napig nem iszol folyadékot és hirtelen iszol kihányod és még folytathatnám most h rosszul lettél akkor már 3-4 sörtől már kutyabajod nem lesz mert visszaszokik rá a szervezeted de a másik esett az is lehet h valami rossz minöségü sört ihattál és nem birta a szervezeted
2015. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerintem elszokott a szervezetem tőle tényleg, mert régebben 4sör meg ilyen vodkák után sem volt valami nagy nyavajám. most meg hogy 2év teljes szünet után egy sört ittam ,úgy éreztem a belem kijön.. mondjuk ez a sör sem valami minőség 140forint volt doboza :/ most kicsit jobb pihenek rá
2015. febr. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!