Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tűnetei vannak ha már...

Milyen tűnetei vannak ha már ki kell venni a vesét?

Figyelt kérdés

1 hónapja be van gyulladva a vesém, csütörtökön megyek orvoshoz !

egész jól vagyok csak közben fáj . mikor kell kivenni, milyen tűnetei lennének ?


2015. jan. 20. 23:06
 1/6 anonim válasza:

pontatlan a megfogalmazás, nagyon.

1. honnan tudod, hogy be van gyulladva a veséd? orvosnál voltál és ő mondta? ha igen, akkor valószínűleg elküldött ultrahangra, ami leírta. Ha igen, írt fel antibiotikumot, és ha bevetted, meggyógyulsz.

2. Valószínűleg nem mentél orvoshoz, mert vesegyulladást kórházban kezelnek. (És nem vesegyulladásnak hívják, de ez most lényegtelen.)

3. ha képes vagy egy hónapig szenvedni az otthon diagnosztizált vesegyulladásoddal, akkor (már bocsánat, de ) jó hülye vagy! Nem építőkockákkal játszol!!!!

2015. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem voltam orvosnál de az összes tünetem megegyezik a vesegyulladás tüneteivel. vagy mi lehet ez ?
2015. jan. 21. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

vegyél medveszöllő teát és igyad minden este egy hétig.

ha volt is bajod, el fog múlni tőle.

2015. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kórházba kell mennem mindenképp ?:)
2015. jan. 22. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szia! Nem olyan könnyen kapják ki a vesét, főleg nem egy "szimpla" vesegyulladás miatt. Én vesebeteg vagyok és évekig szenvedtem, mire veseelégtelenségem lett, aztán dialízis, de még akkor sem veszik ki a vesét, csak ha nagyon nagy problémát okoz, pl.: magasvérnyomást ( extrém: 230/120 és kezelhetetlen ). Ne az internetről diagnosztizáld magadat, orvoshoz azért menj el, ő megvizsgál és meggyógyít, hisz ez a feladata.
2015. jan. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első vagyok. Menj orvoshoz. És ne úgy kezdd, hogy jó napot, azért jöttem mert vesegyulladásom van. Mondd el neki, hogy mik a panaszaid, mióta tartanak, találj valami jó indokot, hogy eddig miért nem mentél el hozzá, aztán a többit bízd rá.

Gyógyulást!

2015. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!