Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia?

Lehet leukémia?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.Korházban voltam erős hasi görcsök miatt, pár nappal később most kiengedtek, azt mondták valami fertőzéses bélhurut vagy mi, nem tudom pontosan, ma elmentünk a háziorvoshoz és feltünt neki a magas fehérvérsejt szám, azt mondja hogy 3 szoros a fehérvérsejt számom a normálishoz képest, kivolt akadva a korházra hogy nem is foglalkoztak vele, 2 hónappal ezelőtt voltam korházban és akkor is ugyan ezekkel a tünetekkel és akkor is megvolt emelkedve a fehérvérsejt szám de nem ennyire és rendeződött másnapra, holnap kell mennem vérvételre megint, a házi orvos azt modnta hogy valami bakteriális fertőzés valószínű mert még valamim 92% volt ami erre utal, de félek hogy csak a kamu szöveg...

2015. jan. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
egyenlore nyugi :), betegsegek utan megemelkedhet nagyon, remeljuk , h csak errol van szo!!!!
2015. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de valószínűtlen. Van valami gyulladás a szervezetedben, azért van ennyi fehérvérsejted. Sok betegségnél előfordul, hogy a fehérvérsejtszám az egekbe szökik, de nem leukémia. Jobbulást :)
2015. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtudtam pontosabban, 27 ezer volt a fehérvérsejt szám.
2015. jan. 14. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi oka lenne kamuzni? És miért kellene rögtön a legrosszabbra gondolni?
2015. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kórházban voltál. Ha a leukémia legkisebb gyanuja frlmerült volna, elküldtek volna a hematologiára. Milyen a CRP ,We, összfehérjr érték?
2015. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni. Ha folyamatosan fáradékony vagy és kezdesz fogyni, akkor kezdj aggódni.
2015. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!