Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak már voltam...

Mit csináljak már voltam ezzel vérvételen de nemtudom mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
pár hónapja voltam iskolába nyílt napon és rosszul lettem kivert a víz éreztem hogy izzadok azt hittem csak melegem van kijöttünk a teremből már fájt a fejem kettősen láttam nem hallottam hogy beszélnek hozzám zsibbadt a bal kezem és egyszer csak olyan volt mintha nem lenne lábam vagy talaj alattam és összeestem és már voltam kivizsgáláson elküldtek vérvételre minden jo és ennyiben maradt az egész aztán átkerültem a szakközépbe és ottis megtörtént ugyanez csak már a tanárom vitt ki tesiről mert majdnem elájultam mit tegyek mi lehet a baj.

2014. dec. 22. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Leesett a vércukrod.
2014. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mitől eshetett le.? ettem egész nap meg ittam soha nem indulok el ugy hogy nem eszek és iszok agy nem viszek magammal.. ezért nem értem .:s de köszönöm.!
2014. dec. 22. 15:39
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy a vérnyomásod esett le. Vagy pánikrohamod volt.
2014. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!