Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik ezek a bőrömön? Többi lent:

Goldenman Hun kérdése:

Mik ezek a bőrömön? Többi lent:

Figyelt kérdés
Kb 5 napja lefekvéskor észrevettem, hogy őrültül viszked a kezem. Megnézem és tele volt csalánkiütéssel. Rohadtul megijedtem, bekentem Fenistil-lel és elmult. Azt hittem valami összecsipkodott, valami atkaszerűség, de másnap is kijött, de akkor csak a csuklómon. Majd azután is, de akkor a másik csuklómon, és azután is mind 2 csuklómon, és a torkomnál is. És következő nap a fülem mögött is, de akkor csak ott, a torkomon, és a jobb kezemen. És ma még nem, de tudom, hogy este fele ki fog jönni. Rohadtul viszkednek, és csak 1-2, ha nem kenem be 9-13 is lesz belőle. Valaki megmondaná mik ezek? Már nagyon rémüldözöm. Ha orvoshoz akarok menni, akkorra meg már elmúlnak. Ez már nagyon idegesítő. Előre is köszönöm, az ÉRTELMES válaszokat. Nem vagyok kíváncsi a hülyeségekre.

2014. nov. 23. 10:06
 1/4 anonim válasza:
Megértelek. Én is nagyon beparáztam amikor rajtam jöttek ki ilyenek. Nem tudom mitől lehetett. Szinte csak h.kekszet mertem enni,de mikor már akkor is megjelentek amikor még semmit nem ettem, kész voltam. Mindig máshol jött ki. Kb egy hete kezdődött és ma kicsit tovább voltam kinn a levegőn és így is kijöttek. Talán a hidegtől. Voltam dokinál is, felírt gyógyszert rá. Már nem olyan vészes a helyzet mint pár napja. Nekem azt mondta,ez csalánkiütés. Szörnyű volt az egész, borzalmasan néztek ki a lábaim (is). Megértem, hogy kiakadtál, kérdezz rá az orvosnál,ha gondolod. Én is fenistileztem meg pihentem. De pl tegnap egy kis takarítástól is kijöttek.
2014. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak addigra már elmúlik mire orvoshoz jutok. Faluban lakom, és az ügyelet 20 km re van. (Teljes pontossággal 23,4 mert lemértem az autóval. )
2014. nov. 24. 09:27
 3/4 anonim válasza:
Én is kis településen élek, ezért bőrgyógyászati rendelés heti egyszer van (a múlt héten el is maradt). A doki múltkor azt mondta, menjek el bőrgyógyászhoz, de érdemes lenne allergia vizsgálatra elmenni, és egyébként sokféle oka lehet a kiütéseknek. Étel is kihozhatja, mosószer, gyulladás, stressz, stb. Ma délután lesz magán rendelése a bőrgyógyásznak, de még gondolkozom elmenjek-e, mert most alig vannak pöttyeim. Valaki azt írta nekem múltkor, hogy fotózzam le, de képről nem tudom mennyit lát belőle az orvos. Maximum elmész, elmondod mi a problémád és mit tapasztaltál (mikor jön elő, mit tapasztalsz, hogy minek a hatására jelennek meg, mennyi idő míg elmúlik, elmondod, hogy viszket, ég stb). Lehet, hogy megnyugtatna, ha legalább mondana róla véleményt. Talán érdemes lenne egyenesen bőrgyógyászhoz fordulnod, nem tudom milyen messze van egy tőletek.
2014. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez egy jó ötlet, és köszönöm, de kiderült, hogy mitől vannak. STRESSZ!!! De nem kevés. :) Mindenkinek köszönöm aki segített, megoldódott. :P
2014. dec. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!