Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyilvános wc-ben el lehet...

Nyilvános wc-ben el lehet kapni az ebolát?

Figyelt kérdés

Rettegek hogy ide is el fog érni és el fogom kapni,és tudom hogy azt mondják hogy nem olyan könnyű elkapni,de akkor hogyhogy ennyi ember megfertőződött már vele?

Mivel szoktam utazni és suliban is ott vagyok néha 12 órát, szoktam járni olyan mosdóba ahol ugye több ember is megfordul (állomáson,plázában,suli,stb.),és mosok kezet meg minden de akkor is nagyon félek hogy mi van ha ott volt előttem egy beteg,csak még nem tudják róla hogy behozta ide,és elkapom..akkor mit lehet csinálni úgy általában hogy ne kapjuk el? nagyon nagyon félel:S:S:S



2014. okt. 18. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, maradj már a sületlenségeddel...
2014. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ott csak a butaságot lehet elkapni, de van egy rossz hírem, neked már késő...
2014. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, ha fertőzött széklettel érintkezel. Egyszerű, nézz utána a dolognak komoly oldalakon.
2014. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen érzés minden évben más halálos vírusoktól rettegni?
2014. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ó, nem kell minden évben másiktól rettegni. Lehet, hogy ez lesz az utolsó............
2014. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó alaposan szapannal moss kezet WC előtt is után is, és ne úlj rá a WC-re, kifelé menet ne fogd meg a kilincset, ennyi bőven elég, hogy semmit ne kapj el.
2014. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!