Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti hogyan mondanátok el a...

Ti hogyan mondanátok el a szeretteiteknek, hogy már nincs sok hátra?

Figyelt kérdés

A barátomnak, amikor veszekszem vele legszívesebben odabökném, hogy már nem sokáig lehet velem és hogy becsülje meg azt a kicsi időt, de olyankor megtorpanok, mert ez nem lenne helyes, amikor boldog vagyok vele, akkor sem tudom elmondani neki, mert egyszerűen nem akarom elrontani a boldogságát. Túlságosan szeretem ahhoz, hogy elmondjam neki. Én már beletörődtem, és viselem a dolgokat, de ő összeroppanna, ha tudná. Ezzel csak őt akarom óvni, bár tudom ez elég "buta" magyarázat és kifogás, de igaz.

+


2014. okt. 14. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez önző dolog. Hogy nem mondod el neki. Ha a igazán a párodnak érzed, akkor elmondod neki. Az az igazi kapcsolat, ha jóban rosszban együtt vannak az emberek.

Neked is könnyebb lenne lelkileg, mert lenne valaki, akivel beszélhetsz róla!

2014. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát te hlye vagy!


Mi az, hogy nem mondod el neki? Majd akkor tudja, meg, mikor kórházban haldokolsz? Nem vagy eszednél!


Nekem csak felmerült a méhnyakrák gyanúja (fals pozi teszt), aznap elmondtam neki.


A barátodnak JOGA VAN tudni, hogy meghalsz, ha beleroppan - amúgy előtted nem fogja mutatni - akkor is.

Meg könyörgök, így tud "tervezni", fel tudja dolgozni - legalábbis jobban, mintha hirtelen feldobod a talpad. Próbálhatja a jövőjét építgetni nélküled, talán nem köti fel magát ő is utánad.

2014. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Hogy nem veszik észre, hogy beteg vagy?
2014. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnak meggyógyítani?
2014. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem értem, hogy nem vesznek észre semmit, ha annyira beteg vagy
2014. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!