Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mandulagyulladás?

Ez mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Már hetek óta érzékeny a garatom,a jobb oldalon. Ma reggel belenéztem a torkomba és úgy látom,meg van duzzadva a jobb oldali mandulám! Lázam nincs! Mandulagyulladásom lenne?

[link]


2014. szept. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem is látom a mandulád. komoly mandulagyulladásnál képesek nagyon nagyra duzzadni a mandulák vagy csak az egyik mandula. Lehet valami lappang, de nem tűnik vészesnek. Inkább azt mondanám torok gyulladásod van. Gargalizálj sós vizzel.
2014. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A bal oldali mindig is kicsi volt, de nézd meg jobban,a jobb oldalon duzzadt! Egyébként ma már többször megnéztem a torkom,piros és fáj is!Gargalizálok!
2014. szept. 18. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik a jobb oldali. Hát csak gargalizálj tovább. Vehetsz rá Strepsils-t vagy Tantum verde-t.
2014. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam a háziorvosnál,a mandulám nincs begyulladva de írt fel gyógyszert torokgyulladásra és gargalizáltam is egész hétvégén,de még mindig fáj a garatom!Reggel belenéztem a torkomba,még mindig piros!Úgy látom nem sokat javult!Az uvula mögött érzékeny és a garatívek!

[link]

Szerintetek ezzel a torokkal el kéne menni a gégészetre?

2014. szept. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!