Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utal a fehér folyás?...

Mire utal a fehér folyás? Mennyi a normalis mennyiség és milyen a normalis szagja.

Figyelt kérdés
Bocsánat csak nekem ez az első fehér folyasom és kissé zavarban vagyok és félek. Ez utalhat terhességre is?

2014. szept. 16. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a fehér folyás a hüvely tisztulását szolgálja,minden nőnek van,van akiknek az első meni előtt már megjelenik tehát akár 10 évesen,valakiknek a mensi után 12-14 évesen.


Ez fehér vagy átlátszó színű anyag,ha nem csíp,nem nagyon erős a szaga(mert minden testnedvnek van szaga azért)akkor nincs baj,ha nem cserélsz elég sokszor tisztasági betétet akkor sárgás színű lesz,de csak azért mert kezd a folyás megszáradni.


Ez minden nap van,ezért kell tisztasági betétet használni.



Hány éves vagy?Mensturálsz már és ha igen mióta?

Éltél már nemiéletet,a terhességre rákérdezés miatt kérdezem?


Ez normális dolog.

2014. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a menstruációm elégge korán megjott ugy 4.es koromban fogalmam sincs mert. A fehér folyas most nemrég kezdotott el nállam. Még szüz vagyok a baratommal kiprobátuk egyszer az ugymondott száraz sexet es ezert kérdeztem a terhességrol. 16 éves vagyok.
2014. szept. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!