Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek az alábbiak?

Figyelt kérdés

-pattanásos,aknes bôr

-rendszertelen menses (Van hogy 3 van hogy 1 havonta jön meg,akkor is van olyan,hogy csak 1 nap

-sárgás (néha barna) hüvelyváladék (szinte minden nap)

(-székrekedés)

Nem biztos,hogy ezek összefüggenek, de azért gondoltam rákérdezek,hátha. Igazából, nem tudok már mit kezdeni a pattanásos arcommal, nagyon utálom már, és gondoltam hátha van valami hormonális problémám vagy valami,aminek ezek is a tünetei..lehet? 3 hete kiiktattam a tejtermékeket,és a búzaféléket, cukrot az étrendembôl,hátha ez segít,de egyenlôre ugyanúgy jönnek ki pattanások. :( Sportolok rendszeresen, napi 2-3 l vizet iszok. Teafatejjel tisztítom, meg igazábol sokmindent kipróbáltam már külsôleg,de nem használt. Ezért próbálkozok most belsôleg, de úgytünik ez se segìt.:/ Ezért gondoltam a hormonális problémára. Mit gondoltok? És ha van esetleg,mit lehet ellene tenni ?


2014. aug. 18. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
kimaradt: 15/L
2014. aug. 18. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
A te korodban sokaknak pattanásos az arca, ez nem feltétlenül betegség. De egy nőgyógyászati vizsgálat lehet hogy nem ártana.
2014. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pattanás lehet normális is, de tünet is.

Nem mindegy, hogy mikor kezdtél menstruálni, mert ha nem rég, akkor a rendszertelenség is lehet normális, hiszen be kell állnia, a szervezetednek ezt is meg kell szoknia. 1,5-2 éven túl viszont már egyáltalán nem normális.

A sárgás, barna folyással viszont mindenféleképpen menj el orvoshoz! Ezt nagyon sok minden okozhatja, és ha pl. fertőzés, akkor szövődményei is maradhatnak kezeletlenül. Az orvosnak említsd meg a többi tünetet is, ő tudja ezt a legjobban. :)


Szóval a legjobb és egyetlen, amit tehetsz, hogy elmész nőgyógyászhoz még időben. Ne járj úgy, mint én, aki 19 évesen 3 hetente járok kb. :(


Érdekesség: nemrég iszonyú csúnya pattanások jöttek ki a fejemen (a fejbőrömön is), ráadásul kisebesedtek, és hetekig nem gyógyultak be. Egy nőgyógyászati fertőzésre kaptam antibiotikumot, és a gyógyszertől kevesebb, mint 1 hét alatt elmúltak. Előtte 2 hónapig szenvedtem vele, és semmi sem hatott! Szóval igen, összefügghet.


Szóval egy szó, mint száz, menj el orvoshoz, segíteni fog. :)

2014. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha valami kérdésed lenne, írj nyugodtan privátban, sajnos nőgyógyászati bajok terén már nagyon tapasztalt vagyok. :( :)
2014. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!